GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G | Gigabyte
- TootjadGigabyte
- Mudel: GV-N507TWF3OCV2-16GD
- Saadavus: 5
-
1 047€
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G | Gigabyte
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 2.48 kg |
| Gross width (mm) | 210 mm |
| Net weight | 1.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 278 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Tare weight (kg) | 0.87 kg |
| Volume (m3) | 0.0030975 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte geforce rtx 5070 ti windforce oc v2 16g gigabyte, gv-n507twf3ocv2-16gd, gigabyte, videokaardid

